Priekopníčka Tribal tanca na Slovensku Pochádza z tanečno – umeleckej rodiny, rôznym tanečným štýlom sa venuje od detstva. Ako členka Tovarišstva Starých Bojových Umení a Remesiel pod vedením majstra Petra Kozu absolvovala množstvo vystúpení na Slovensku a v zahraničí. Popri bojových umeniach ju zaujal aj orientálny tanec. Začala navštevovať kurzy u Ingy, kde sa vypracovala na lektorku. V súčastnosti pôsobí ako umelecká vedúca štúdia dezORIENTAL. Prepracovávaním cez rôzne štýly sa dostala k Tribalu, ktorý ju najviac zaujal a začala ho intenzívne študovať.

V súčastnosti sa špecializuje na tanečné štýly Tribal Dance a Tribal Fusion. Svoju tanečnú zručnosť naďalej zdokonaľuje u významných tanečníc ako Carolena Nericcio, Rachel Brice, Paulette Rees-Denis, Sharon Kihara, Elizabeth Strong, Kajira Djoumahna, Bri Hurley……a mnohých ďaľších.

Veľkou inšpiráciou je pre ňu škola Caroleny Nericcio, ktorá sa hlboko odráža v jej výuke.
Spolupracovala s rôznymi umelcami, s ktorými vytvárala vlastné programy npr. so skupinou Mango Molas, účinkovala vo videoklipe skupiny Hudba z Marsu.
Istý čas pôsobila aj v Turecku.
Je zakladateľkou a choreografkou tanečnej skupiny Versus Bellydance Company, s ktorou vystupuje na domácich a zahraničných podujatiach.