Štúdio dezORIENTAL, Ingrid Matulová

Aktuality

okt 4, 2017 :: Inga

Gravid Oriental Dance & Yoga


Špecialne pre tehulky!!!
Gravid orientálny tanec a joga špecialne zameraná na tehotné ženy, s ohľadom na mierne obmedzenie pohybu, ale na druhej strane správnu prípravu na pôrod. 
Jogínka a orientálna tanečnica Janka Jana Dúžiková v zaujímavých hodinách sklbi tieto dve svoje vášne do jedného, aby sa tanec stal liečením tela a jogové ásany umením v dynamickom pohybe, naučí správnu kombináciu dychu pri tanci, kde sa vyuzívajú prvky jogy.
Vďaka vlastnému tehotenstvu dokáže citlivejšie vnímať potreby ženy v období gravidity pri tanci a v jogových ásánach, lebo v tomto špecialnom období, potrebuje žena špecialny prístup.
O lektorke:
Janka sa venuje joge 16 rokov. Začala hatha jogou a asi 8 rokov praktizuje ashtanga jogu. Okrem ásan sa venuje meditácii a pranájáme, dýchacím cvičeniam. Často cestuje do Indie a aj do iných krajín, kde má svojich učiteľov. Má vlastné jogové štúdio, kde učí ashtanga jogu ako komplexný Patanjaliho systém. Zároveň sa venuje orientálnemu tancu, pôsobí aj ako lektorka a je členkou tribal-dance skupiny Versus.

Program pre tehotné bude prebiehať v priestoroch štúdia DezOriental na Sklenárovej 1, kazdý utorok o 16.50, 7x60 minút, od 10.10. do 28.11. Cena kurzu je 35€, jednotlivý vstup 7€.

Hodiny sú určené pre zdravé tehotné ženy s bezproblémovým, nerizikovým tehotenstvom. Pri akýchkoľvek pochybnostiach sa poraďte so svojím lekárom.
Prihlasovanie a info na inga@orientalnytanec.sk

dezORIENTAL - štúdio orientálnych tancov a iných pohybových aktivít