Štúdio dezORIENTAL, Ingrid Matulová

Aktuality

máj 29, 2018 :: Inga

DezOriental session


Milé naše tanečnice - kurzistky, pokročilé aj začiatočníčky, 
 
prídite sa stretnúť, potancovať, posedieť, zoznámiť sa s kolegyňami z iných kurzov na neformálnu DezOriental session!
 
Kedy: v nedeľu 3.6.o 16.00 
Kde: v Stret klube na Košickej 4.
 
Od 16.00 do cca 17.00 je prenajatá veľká tanečná sála, kde si spolu zatancujeme. 
Pokročilejšie tanečnice si zatancujú svoje choreografie, kto chce sa pridá, alebo len tak môžete nazrieť, čo sa na kurzoch tancuje. Je to len pre nás, tak sa nemusíte stresovať či sa pomýlite, alebo si dáte len kúsok choreografie, ktorú poznáte.
Lektorky budú v kostýmoch a predvedú Vám niečo zo svojho tanečného umenia. Uvidíme koľko nás bude a vystúpenia možno zrealizujeme v sále, alebo v priestore klubu pri bare, kde je dostatok miesta na sedenie a je možnosť si objednať drink a v pohodlí si pozrieť tanečné vystúpenia, po ktorých si môžete ostať posedieť, alebo aj zatancovať, podľa nálady..
Zatancuje pre Vás Linda, orientálny tanec, ale aj indiu so svojou skupinou Shakti, Zuzka predstavi tribal, aj so svojimi pokročilými dievčatami, svoje tanečné umenie predvedie aj Debora a uvidíme kto sa ešte odhodlá :).
Zatancovať si môžete v civile, kto chce sa može dozdobiť šatkou, šperkami.. kto chce sa môže "vyšmrndiť" do kostýmu, každému podľa chuti..
Ak sa chcete poprezliekať, prídite trošku skôr. 
Nie je to pre verejnosť, je to pre nás a môžte zobrať aj partnera, deti, kamošky, sestry, mamy...
 
Vstupné je symbolické 2 € pre dospelých.
 
 Stret klub je priestranný klub, nachádza sa hneď pri moste Apollo, na strane zjazdu z Petržalky/bývalá ryba/, dá sa tam parkovať a je tam autobusová zastávka..
tu je link:
 
tešíme sa na stretnutie s Vami :)
dezORIENTAL - štúdio orientálnych tancov a iných pohybových aktivít