Štúdio dezOriental založila v Bratislave v roku 2001 Inga Matulová ako jedno z prvých štúdií zameraných na výuku orientálnych tancov na Slovensku.

Okrem rôznych štýlov orientálneho tanca sa v štúdiu organizujú aj tanečné kurzy a workshopy s iným tanečným zameraním a rôzne pohybové aktivity pre dospelých aj deti.

Kurzy vedú skúsené a kvalifikované lektorky s bohatou tanečnou a pedagogickou praxou a skúsenosťami v odbore.

Môžete tu navštevovať aj  obľúbené kurzy jogy a pilatesu, ktoré sú taktiež pod vedením skúsených a certifikovaných lektorov.

Okrem kurzov organizuje aj hudobno – tanečné podujatia a tanečnice účinkujú na rôznych kultúrnych akciách, večierkoch, eventoch na Slovensku aj v zahraničí.

Súčasťou štúdia je aj tanečná skupina Versus, ktorú založila a vedie Zuzana Zelinová. Venuje sa Tribal štýlu brušného tanca, ITS/Fusion.

Štúdio DezOriental založila v Bratislave v roku 2001 Inga Matulová ako jedno z prvých štúdií zameraných na výuku orientálnych tancov na Slovensku
Štúdio je zamerané hlavne na orientálny tanec a jeho rôzne štýly od folklóru, cez klasický orientálny tanec až po tribal ITS/tribal fusion štýl, ale nájdete tu aj iné tance ako bollywood, flamenco a tiež rôzne pohybové aktivity pre dospelých aj deti, rôzne typy jogy, pilates.. 

Ak sa rozhodnete spraviť niečo pre seba, pre svoje telo aj dušu a zaujímajú Vás aj iné kultúry, neváhajte a vyskúšajte naše kurzy. Skúsené lektorky Vás s radosťou naučia hýbať sa v rytmoch exotickej hudby.  

Vyformujete si postavu, zatancujete si, popracujete na kondičke, zrelaxujete, naučíte sa niečo nové, možno nájdete spriaznené duše a nové priateľstvá :)…
..
Môžete si vybrať z našej ponuky pravidelných kurzov a cvičení.

Naše tanečnice účinkujú na rôznych kultúrnych akciách, večierkoch, eventoch na Slovensku aj v zahraničí.

Súčasťou štúdia je aj tanečná skupina Versus, ktorú založila a vedie Zuzana Zelinová. Venuje sa Tribal štýlu brušného tanca, ITS/Fusion.